Witamy na stronie Exon Rental Sp. z o.o.521

Miło nam powiadomić Państwa, iż rozszerzyliśmy swoją dotychczasowa działalność o produkcję lekkich konstrukcji stalowych oraz profili konstrukcyjnych. Cztery nowe linie technologiczne zapewniają możliwość produkcji całej gamy produktów oraz rozwiązań systemowych dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.  Kontynuujemy i rozwijamy produkcję Lekkich Konstrukcji Szkieletowych które od 2012 roku produkowane były przez Frame Factory sp. z o.o.. Udało nam się pozyskać sprawdzony zespół pracowników kadry zarządzającej , projektowej oraz wykonawczej, która z powodzeniem realizowała dziesiątki przedsięwzięć na terenie Polski i całej Europy. Produkujemy  w naszym nowym zakładzie zlokalizowanym w powiecie bełchatowskim pod adresem: 97-400 Zdzieszulice Górne  44a, Bełchatów.

konstrukcje_stalowe

Exon Rental sp. z o.o. – największy w Polsce i Europie środkowej producent kompletnych rozwiązań dla budownictwa szkieletowego przy zastosowaniu zintegrowanego systemu wytwarzania i projektowania FrameCad. Przy pomocy najnowszych technik komputerowych i doskonałego sprzętu produkcyjnego Exon Rental może produkować precyzyjnie i efektywnie kompletne konstrukcje szkieletowe z ocynkowanej stali  giętej na zimno. Celem strategicznym Exon Rental  jest upowszechnienie profesjonalnych i praktycznych rozwiązań dla wdrożenia lekkich konstrukcji budynków opartych na szkielecie stalowym.

Poziom zaawansowania systemu, stale prowadzone badania  nad rozwojem produktów, atesty  i wdrożone procedury zakładowej kontroli produkcji  dają Exon Rental znaczną przewagę nad konkurencją z krajów europejskich. Exon Rental posiada własne biuro konstrukcyjne, które opracowuje projekty konstrukcyjne (w tym wykonawcze) budynków przy pomocy specjalistycznego oprogramowania, zintegrowanego z linią produkcyjną wytwórni. Pozwala to na realizację obiektów dostosowanych do indywidualnych wymagań inwestora lub użytkownika.

Produkowane przez Exon Rental lekkie  konstrukcje stalowe oferują wiele unikalnych korzyści dla inwestorów i użytkowników: szybkość projektowania i prefabrykacji, wysokie tempo  montażu na budowie, trwałość i precyzję wykonania, odporność na korozję i  czynniki biologiczne, niepalność, brak potrzeby zatrudniania wykwalifikowanego personelu i wynajmowania ciężkiego sprzętu, niższe koszty transportu. Budynki powstałe na bazie szkieletu stalowego dostarczanego przez Exon Rental są lżejsze, bardziej odporne na drgania, nie wymagają sezonowania i przerw technologicznych, powstają szybko i posiadają lepsze parametry energetyczne w porównaniu z tradycyjnymi technologiami. Prace budowlane można prowadzić przez niemal cały rok. Szeroki wachlarz zastosowań  lekkich konstrukcji stalowych zaczyna się od budynków mieszkalnych, a kończy na budynkach komercyjnych i przemysłowych.

Lekkie konstrukcje stalowe dostarczane przez Exon Rental są też niezwykle przyjazne dla środowiska. Z jednej strony ich produkcja wymaga mniejszych nakładów energii, a z drugiej – w stu procentach podlega recyklingowi.

flaga-ue

Nasi Partnerzy: